[RO]Furien.VooDoo.Ro Furien MOD
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[RO]Furien.VooDoo.Ro Furien MOD

Pentru toti jucatorii de Furien !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancur deocheate

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:03 am

Bula avea meci si nu stia cum sa scape de scoala. In timpul orei incepe si-si ia colegii la bataie. Profa, una tanara si buna, ii zice:
-Bula, vezi ca te scot afara!
-Asta vreau!
Totusi profa nu-l scoate. Se enerveaza Bula isi scoate "instrumenul", incepe sa-l falfaie. Profa iara:
-Bula, te scot afara!
-Asta vreau, zice Bula.
Tot nu-l scoate. Bula nervos ca mai are 5 min. pana incepe meciul ii zice profei:
-Da' ce v-as f*** o data!
Profa mirata, se uita la el si zice:
-Afara!!!!!
Bula:- YES!!!
Profa:- Nu tu ba, restul!
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:04 am

La tara, un postas se duce cu corespondenta. La un moment dat, ajunge la o casa. Bate omul la usa, insa nu-i raspunde nimeni. Mai bate odata! Tot la fel. Se uita pe geam si vede in casa un barbat si o femeie, goi-pusca: femeia era intinsa in pat, cu un deget in vagin si unul pe covor, iar barbatul pe covor, cu un deget in c** si unul in acvariu. Contrariat, postasul mai bate odata la usa, dar tot nu-i raspunde nimeni. Pleaca mai
departe, la vecinul ciudatilor. Ajuns la vecin, il intreaba: "Domnule, am fost la vecinii dumitale si
uite ca am patit? Si-i povesteste toata tarasenia...
- A, zice vecinul, pai vecinii mei sunt surdo-muti si dumneata ai nimerit tocmai cand se certau.
- Cum, dom'le, ca nu faceau nici un gest?
- Pai, ea ii spunea lui: "Du-te-n pi*** ma-tii si bate covoarele!", iar
el ii spunea ei: "Ma pupi in c**, ma duc la peste!"
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:05 am

Intr-o zi, un om era la pescuit. Avea intr-o mana undita, iar in cealalta mana o caramida. O tipa trece pe langa lac si zice:
-Ce faci cu caramida aia?
-Daca te f*** cu mine iti zic!
-Nu .
A doua zi la fel; a treia zi la fel.
In a patra zi tipa se hotarashte sa o faca cu respectivul ca sa afle ce face cu caramida.
Dupa ce o fac ei tipa il intreaba:
-Ei, acum zi-mi si mie ce faci cu caramida aia!
-Pai la undita nu am prins nimic, dar la caramida esti a 4-a!
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:06 am

Doi copii, un baiat si o fetita se certau. Fiecare se lauda cu ce ii cumparase ma-sa sau ta-su. El zicea ca are masinute, ea ca are papusi si tot asa. La un moment dat el, nemaistiind cu ce sa se laude, isi scoate p*** si, mandru de el, spune: "Na, din asta chiar ca n-ai!"
Ea insa raspunde: "Da, dar peste 15 ani tu o sa ai tot una, pe cand eu o sa am cate vreau!"
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:07 am

UN OM OBOSIT FACE POPAS LA O CASA. AICI BATRANA CARE IL PRIMESTE II SPUNE: -DORMI CU MINE SAU CU VITICA. OMUL SPUNE IN GAND: "MAI BINE DORM CU BABA DECAT CU VITICA".
DIMINEATA, DUPA CE SE TREZESTE, APARE O BLONDA SUPERBA; LA CARE BABA SPUNE:
-FACETI CUNOSTINTA.
-VITICA
DAR DOMNUL INTINZAND MANA SPUNE:
-BOUL DE COSTEL
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:08 am

Intr-o celula trei detinuti:
Cel mai solid spune:
-Am aflat ca azi ne va veni un nou coleg. Sper ca nu aveti nimic impotriva ca acesta sa fie sotia mea!
Cel mijlociu spune:
-Daca va fie sotia ta, atunci va fi amanta mea!
Cel mai pirpiriu spune si el:
-Daca va fi sotia ta si amanta ta, va fi deci, prietena mea.
Brusc se deschide usa si intra un tip inalt foarte musculos, plin de cicatrici si spune:
-Copii, eu de astazi sunt mama voastra, si pentru ca am o singura tita, veti suge pe rand din ea..
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:09 am

lon descopera la un cadavru pe care îl avea de autopsiat o scula imensa. O taie si o duce acasa în formol pentru a-si îmbogati colectia personala de ciudatenii. .
Sotia sa îl vede si striga speriata:
- Dumnezeule! A murit saracul Popescu de la etajul doi?!
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:10 am

Marie, proaspat casatorita, se plange lu` masa ca Ioane in loc sa o futa seara, citeste. Masa nu crede si vrea sa-l incerce. Se culca soacra in locul Mariei si vine Ioane si se baga in pat, aprinde veioza si incepe sa citeasca. Dupa un minut baga mana la pi*** soacrei. Soacra sare ca arsa si merge la Marie.
- Tu, Marie esti proasta, Ioane n-are nimic, dupa un minut mi-o si bagat mana la pi***.
- Ho, mama, ca isi umezea degetu` sa intoarca pagina.
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:11 am

Se pregateste un jaf la o banca. Intra hotii cu cagule trase pe cap. Un hot merge la casierita si-i ordona:
-In genunchi si suge pu** !!
Casierita spune:
-Nu, nu pot. Ati venit sa luati banii, ce mai vreti?
Hotul:
-In genunchi ca te omor! Si-i pune pistolul la cap.
Neavand ce face casierita incepe treaba, la care hotul spune:
-Asa nevasta, vezi ca se poate?!
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:13 am

Trei tipi se hotarasc sa se duca la o curva.
Unu' cu scula cat bratu', unu' cu scula normala si unu' cu scula cat destu' mic. Intra in anticamera si ala cu brandu' zice:
- Ba baieti, io primu' ca-s tata-l vostru la sule.
Intra asta, se aude slab aaah ah aaaah si iese dupa 10 minute - isi aprinde o tigare si zice:
- I-am rupt pi***.
Al doilea intra si el intaratat, se aude ceva mai tare aaah aaaaah aaahhaaa si iese dupa 15 min. Isi aprinde o tigare si zice:
- I-am rupt cu*u..
Intra si mezinu', ce sa faca si el si se aude un strigat infiorator aaaaaaahhaaaaa si tot asa 20 de minute. Iese, isi aprinde o tigare si zice:
- I-am rupt un picior...
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:14 am

Ioneasca, Popeasca si Georgeasca stateau de vorba la o cafeluta.
-Ioneasca:
Aseara l-am controlat pe Ionescu la "oua" si erau reci.
-Popeasca:
Si ale lui Popescu erau reci cind le-am pipait dimineta.
A doua zi cele trei prietene se intilnesc din nou la o cafeluta. Madam Georgascu avea ochii vineti.
- Da' ce-ai patit Georgeasco, intreaba Ioneasca si Popeasca.
-Georgeasca raspunde:
Ieri seara l-am pipait pe Georgescu la "oua" si le-a avut calde. L-am intrebat de ce "ouolele" lui sunt calde ca ale lui Popescu si Ionescu sunt reci.
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:15 am

O batrâna merge la magazin pentru a cumpara mâncare pentru pisica. Pune în cos trei conserve si se îndreapta spre casiera; aceasta însa-i spune :
- îmi pare rau, dar nu putem vinde conservele pentru pisica fara a avea dovada ca aveti una. O multime de oameni în vârsta cumpara conserve de pisica pentru a le mânca, iar managementul nostru nu doreste asa ceva. Asadar batrâna merge acasa , aduce pisica la magazin si în fine cumpara conservele.
Ziua urmatoare batrânica doreste sa cumpere trei conserve pentru câine, dar casiera îi cere dovada de a avea un câine, caci o multime de batrâni cumpara conservele pentru a le mânca, iar managementul .... asadar batrânica merge acasa si-si aduce câinele.
Ziua urmatoare ea vine direct la casiera, îi intinde o cutiuta cu o gaura în capac si o roaga sa introduca degetul înauntru.
Casiera: Nu, poate aveti un sarpe înauntru. Batrânica a asigurat-o ca nu era nimic care s-o impacienteze, asadar casiera introduce degetul în cutiuta, apoi îl scoate si-i spune batrânei :
- miroase a rahat!. Chiar este, raspunde batrâna. Acum, pot cumpara trei suluri de hârtie igienica ?
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:15 am

In urma unui accident un barbat isi pierde buzele. Intra la urgente si medicul ii pune in loc de buze ... o pi***. Dupa o luna vine la control:
-Sunteti multumit domnule de noile dumneavoastra buze, intreaba doctorul?
-Da domnule doctor, numai ca de cite ori ma uit in oglinda mi se scoala p***, iar de cite ori imi privesc p*** incep sa-mi tremure buzele...
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:16 am

UN TIP MERGE PRIN DESERT,CAND DEODATA APARE O TIPA MARFA DE TOT.
-CINE ESTI TU? INTREABA TIPUL
-SUNT ZANA TA PAZITOARE.
-DA? ATUNCI DA-MI SI MIE CEVA DE BAUT.
-BINE, DACA VREI SA BEI CEVA BASESTE-TE INSPRE DUNA ACEEA.
ZIS SI FACUT. APARE UN BAR COMPLET, CU TOATE BAUTURILE. DUPA CE ISI POTOLESTE SETEA SPUNE:
-CEVA DE MANCARE POTI SA-MI DAI?
-DACA VREI CEVE DE MANCARE BASESTE-TE INSPRE DUNA ACEEA.
APARE O MASA CU TOT CE VREI PE EA. SATUL,TIPUL SPUNE:
-AUZI, DACA TOT ESTI ZANA MEA PAZITOARE POTI SA MA SATISFACI SI PE MINE?
ZANA INCEPE SA DANSESE INTR-UN RITM HIPNOTIC, TIPUL SE DESCHEIE LA PANTALONI SI SCOATE OBIECTUL, CAND SIMTE CA IL BATE CINEVA PE UMAR SI AUDE O VOCE:
-PAI BINE BAI GEORGESCULE, DUPA CE CA AI ADORMIT IN TIMPUL SEDINTEI, TE-AI BASIT DE DOUA ORI, MAI SCOTI SI P..A LA SEF ?
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:16 am

O femeie nu voia sa-si marite fata cu Abdul. Incercand sa-l faca sa se razgandeasca, ii spune :
- Daca vrei sa te mariti cu fiica mea, adu-i un Mertzan.
- Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul aduce Mertzan !
Aduce Abdul Mertzanul, mama, disperata, incearca din nou :
- Fata mea nu se marita cu tine decat daca o sa aiba vile la munte si la mare.
- Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul cumpara vile !
Cumpara Abdul vile, mamei ii vine o ultima idee :
- Fata mea nu poate sa se marite decat cu cineva care o are de 50 de centimetri !
- Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul mai taie jumate !
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:16 am

Pe peretele unei firme era afisat un afis mare pe care scria ca aici se da un tratament prin care se slabeste sigur 20 kg pe saptamana. Vine un grasan la vreo 100 de kg, plateste 1000 de $, i se da camera 3. Intra si vede o gagica blonda, buna tare, care era goala pusca si avea o pancarda pe care scria "Daca ma prinzi, ma f***!". Fuge omu' vreo saptamana, o prinde si o f***, slabeste vreo 20 kg si este foarte multumit. Vine si a doua saptamana si mai cere o camera. Se gandeste omu' "Daca ii o bruneta, m-am scos!". I se da camera 4. Intra si vede un negru gol pusca care avea o pancarda pe care scria "Daca te prind, te f**!"
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:17 am

Ora de educatie sexuala : profesorul trebuie sa plece si il lasa responsabil pe Bula.
- Bula, te las pe tine, dar sa fii cuminte.!
Vine profesorul dupa 10 minute si gaseste toate fetele dezbracate:
- Ce se intampla Bula ???
- Practica la fete
Mai vine iar profesorul dupa 10 minute si gaseste toti baietii dezbracati:
- Acu' ce se intampla Bula ???
- Practica la baieti !
Mai sta profesorul ce mai sta si vine iar. Acu' elevii fac sex pe banci :
- Bula, e scandalos !!!
- Dom' profesor, acu' le-am dat lucrare de control.
- Bine, Bula !
Vede profu' doi poponari in spate:
- Da' cu aia ce e Bula ?
- I-am prins copiind si le-am schimbat subiectele.
- Aha.
In ultima banca unu facea laba :
- Bai, Bula !
- Ala e baiatu' directorului. I-am dat mai usor.
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:17 am

A fost odata ca niciodata un imparat care avea un castel f f f mare.De asemenea avea si trei fete (f f f bune). Fiecare fata avea cate un dormitor. Imparatul stia ca fetele lui sunt curve dar a vrut sa verifice. Asa ca noaptea s-a dus pe la usi si a ascultat. Din camera fetei mari se auzeau hohote de ras. Din camera fetei mijlocii se auzeau gemete de durere. Iar din camera fetei mici nu se auzea nimic.
Dimineata imparatul si-a chemat fetele si vazandu-le pe toate cu cearcane la ochi le-a intrebat:
-Fata mea cea mare, aseara te-am auzit razand. De ce?
-Pai, a venit Printul X si avea o pu** asa de mica incat ma gadila.
-Fata mea cea mijlocie, tu de ce gemeai de durere?
-La mine a venit Printul Y si avea o p**a asa de mare si groasa incat ma durea.
-Fata mea cea mica, cu surorile tale m-am lamurit. Dar tu de ce taceai (sa nu spui ca dormeai) ?
-Pai tata, nu mi-ai spus tu ca nu e frumos sa vorbesti cu gura plina?!
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeVin Sept 21, 2012 8:17 am

Dupa o noapte furtunoasa, cu foarte multe partide de sex, tipa iese la balcon, sa scuture patura.... dar din patura pica un prezervativ folosit.
Intamplator pe-acolo tocmai trecea un mos, care vazand prezervativul, il ia si se uita foarte mirat, intrebandu-se ce-o fi.
Tipa vazandu-l pe batran, il intreaba:
Dar ce te uiti asa mosule, pe la voi nu se f*** lumea?!
Ba da draga mosului, se fute lumea si pe la noi, dar nu pana le cade chielea de pe p*** ....
Sus In jos
Altasair
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Altasair


Mesaje : 330
Data de inscriere : 12/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeDum Sept 23, 2012 2:56 am

=)))) oleu cate glume, nici bine nu imi trag rasularea ca iar incep sa rad Smile))
Sus In jos
Saula
Membru Skill+2
Membru Skill+2
Saula


Mesaje : 310
Data de inscriere : 11/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Corabia

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeDum Sept 23, 2012 12:06 pm

lol! sa nu mori pe aicea
Sus In jos
Goddess Of Descturions
Membru Skill+1
Membru Skill+1
Goddess Of Descturions


Mesaje : 138
Data de inscriere : 25/09/2012
Varsta : 34

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeMar Sept 25, 2012 11:28 pm

Smile))))))))
Sus In jos
Goddess Of Descturions
Membru Skill+1
Membru Skill+1
Goddess Of Descturions


Mesaje : 138
Data de inscriere : 25/09/2012
Varsta : 34

Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitimeMar Sept 25, 2012 11:30 pm

Smile))))nu mai pot de ras:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancur deocheate Empty
MesajSubiect: Re: Bancur deocheate   Bancur deocheate Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancur deocheate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[RO]Furien.VooDoo.Ro Furien MOD :: Pe marginea jocului :: Amuzament-
Mergi direct la: